Beautiful house
Beautiful house
Hause
Hause
Interier
Interier
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
-
  €
-
m2

Predaj, celoročne obývateľná chata v lokalite Hrčkov jarok, Zvolen

Cena:
123 500,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Zvolen
Obec:Zvolen
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:75 m2
Plocha pozemku:387 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1571
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 19 - ročnú, celoročne obývateľnú chatu v lokalite Hrčkov jarok. Chata sa nachádza na pozemku 387 m2. Úžitková plocha chaty je 75 m2. Dom je napojený na mestský vodovod, elektrinu, odpad je riešený septikom. Na stavbu boli použité kvalitné materiály: tehly POROTHERM 38, betońové škríle BRAMAC, EURO OKNÁ s izolačným dvojsklom so žalúziami, podlahové kúrenie DEVI, okná a vstupné dvere sú zabezpečené kovanými mrežami. Súčasťou predaja je aj podiel na spoločnej prístupovej ceste.
POPIS:
SUTERÉN: Vstup do suterénu vedie murovaným schodiskom z 1. poschodia, pozostáva z kuchyne a 2 skladov. Kúrenie v tejto časti je zabezpečené podlahovým kúrením, elektrickým konvertorom a prieduchom z krbových kachlí z 1. poschodia, na podlahe sa nachádza dlažba.
POSCHODIE: Denná časť - hlavný vstup do chaty, chodba z ktorej sa vchádza do kúpeľne, pozostávajúcej z toalety, umývadla a hydromasážneho, parného, sprchového boxu. Kúrenie je tu zabezpečené podlahovým kúrením, elektrickým konvertorom. Chodba je ukončená izbou s keramickými kachľami s prieduchmi. Vykurovanie je zabezpečené podlahovým kúrením, elektrickým konvertorom a kachľami na pevné palivo. Podlaha je z keramickej dlažby, z izby vedie otvorené, drevené schodisko do podkrovia.
PODKROVIE: Nočná, zateplená časť – pozostáva zo spálne a veľkého balkóna s výhľadom na mesto. Stredom miestnosti prechádza komín z plných tehál, ktorý slúži ako vykurovacie teleso, máme tu aj elektrický konvertor.
K chate prislúcha záhrad s ovocnými stromami: jablone, čerešne, broskyňa, marhuľa, vinič, ríbezle, čučoriedky, černice. V kúte záhrady sa nachádza prístrešok na drevo.
VÝHODY: Celoročný prístup autom, parkovanie pre 2 autá.
CENA: 123.500,-€, v cene je zahrnutá provízia, právny a katastrálny servis, v prípade záujmu vám náš finančný poradca bezplatne zabezpečí vypracovanie úveru na vašu nehnuteľnosť.

Pre viac info volajte 0907 701 119, alebo navštívte náš web www.winreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Ján Paška
Telefón:00421 907 701119
E-mail:winreal-ZVNC-winreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.